KONST / Litografier / Färglitografi 13442553
nr 1344 2553
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Träd. Signerad, numrerad 38/65. Bladets mått: 15x15 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:50:03
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr